Jesteś tutaj

o nas

ARCHiTEKT  studio  projektowe istnieje od 2003r. Firma założona została przez architekta Pawła Kuczyńskiego. Rozwijając  się stopniowo  poszerzała  zespół i zaplecze techniczne. Studio projektowe zrealizowało kilkaset wielobranżowych projektów budowlano -  wykonawczych różnych obiektów na terenie Polski – szczególnie w części południowej i północno - wschodniej kraju. To przede wszystkim obiekty użyteczności publicznej, w tym placówki oświatowe, administracji publicznej, instytucje kultury, obiekty sportowe, mieszkalne, sakralne, rekreacyjno - wypoczynkowe, drogowe, a także budynki opieki zdrowotnej i obiekty usługowe.

Obecnie jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem projektantów realizującym projekty koncepcyjne i budowlano – wykonawcze z zakresu wszystkich branż: architektury, wnętrz, konstrukcji, instalacji, infrastruktury  drogowej, w  tym  zajmujemy  się uzyskiwaniem  wszelkich decyzji, uzgodnień i opinii oraz prowadzimy procesy administracyjne konieczne do otrzymania  pozwoleń na budowę.

Wykonujemy specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary i kosztorysy, pełnimy nadzory autorskie na etapie realizacji inwestycji.

Nasza pracownia zapewnia wszechstronne wsparcie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Do wszystkich zleceń podchodzimy kompleksowo gwarantując doskonałą jakość obsługi, przyjazną atmosferę współdziałania, a także konkurencyjne ceny.

Tworzona w naszym biurze architektura wyrasta z szacunku do tradycji, respektuje wymagania współczesnej cywilizacji, a przede wszystkim respektuje prawo człowieka do istnienia w otoczeniu piękna, do życia w poczuciu ładu.

Tworząc różnorodne obiekty architektoniczne pamiętamy o odpowiedzialności za kształtowanie przestrzeni.