Jesteś tutaj

Zespół

mgr inż. arch. Paweł Kuczyński

Właściciel biura, absolwent Politechniki Białostockiej Wydziału Architektury, ukończył kierunek Architektura i Urbanistyka (dyplom 1999r. nagrodzony przez SARP w konkursie O Nową Myśl Architektoniczną za pracę Dworzec Kolejowy Białystok – Starosielce), od 2001r. uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń, od 2003r. założyciel studia projektowego ARCHiTEKT w Rybniku (projekty Przedszkola w Marklowicach i Przedszkola nr1 w Bieruniu docenione w konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna ). Pasjonat żeglarstwa i ekstremalnych zjazdów narciarskich.

mgr Izabela Kuczyńska

Właściciel biura, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Filii w Białymstoku Wydziału Humanistycznego, kierunku Filologia polska (dyplom 1997r.), studia podyplomowe na Uniwersytecie Białostockim z zakresu: Reklama i Public Relation, nauczyciel mianowany z języka polskiego, od 2013 r. współprowadząca studio projektowe ARCHiTEKT. Niepoprawna humanistka poszukująca etyki Zbigniewa Herberta we współczesnym świecie.

mgr inż. arch. Anna Tannenberg

Projektantka, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Wydziału Architektury i Urbanistyki. Od 2016 uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń.

 

mgr inż. Łukasz Koch

Projektant, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ukończył kierunek Budownictwo w specjalności Budowlano – Architektonicznej i  Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie.

 

mgr inż. Marcin Koczy

Projektant, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ukończył kierunek Budownictwo w specjalności Inżynieria Miejska oraz Budownictwo Komunikacyjne i Infrastruktura.

 

inż. arch. Ewa Czajka

Projektantka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie,  ukończyła kierunek Architektura i Urbanistyka. Studia magisterskie na kierunku Architektura i Urbanistyka Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

 

mgr inż. Jan Styrnol

Projektant, absolwent Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ukończył kierunek Budownictwo w specjalności Budowlano – Architektonicznej i  Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie.

 

mgr inż. Wioleta Styrnol

Projektantka, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ukończyła kierunek Budownictwo w specjalności Budowlano – Architektonicznej  i Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie.

 

mgr inż. Anna Hołyńska

Projektantka, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Budownictwo w specjalności Budowlano – Architektonicznej oraz w specjalności Budownictwo Drogowe.

 

mgr inż. arch. Maja Bartosik

Projektantka, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Opolskiej oraz Śląskiej na kierunku Architektura i Urbanistyka.

 

mgr inż. Justyna Kłosek

Projektantka, absolwentka Politechniki Śląskiej, ukończyła kierunek Budownictwo w specjalności Inżynieria Miejska oraz w specjalności Technologia i Zarządzanie w Budownictwie.

 

mgr inż. Dorota Koleczko

Projektantka, absolwentka Politechniki Śląskiej, ukończyła kierunek Budownictwo w specjalności Infrastruktura Miejska oraz w specjalności Realizacja i Eksploatacja Obiektów Budowlanych.

 

mgr inż. Dominika Skowronek

Geodeta, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończyła kierunek Górnictwo i Geologia w specjalności Geodezja Górnicza.

mgr inż. Aleksandra Kurdek

Projektantka, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ukończyła kierunek Budownictwo w specjalności Budowlano – Architektonicznej oraz w specjalności Budownictwo Drogowe.

mgr inż. Aleksandra Buchalik

Projektantka, absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, ukończyła kierunek Budownictwo w specjalności Budowlano - Architektonicznej oraz w specjalności Realizacja i Eksploatacja Obiektów Budowlanych.