Przedszkole w Marklowicach

Przedszkole, w którym dzieci miały czynny wpływ na wygląd budynku

Ośmiooddziałowe przedszkole, przeznaczone do użytkowania przez około 200 przedszkolaków (po 25 dzieci w każdym z oddziałów). Budynek kompleksowo wyposażony został w pełne zaplecze kuchenne, salę wielofunkcyjną (przeznaczoną do zajęć ruchowych i występów artystycznych), pomieszczenia personelu pedagogicznego i medycznego, cześć administracyjną i techniczno-gospodarczą.

W budynku w detalu balustrad, okien i ogrodzenia wykorzystano motyw dziecięcego rysunku.

Pełna nazwa projektu

Marklowice