Działamy już od

Działamy już

2003 roku

od 2003 roku

Interior of an office space

ARCHiTEKT  studio  projektowe

ARCHITEKT  studio  projektowe

istnieje od 2003r. Firma założona została przez architekta Pawła Kuczyńskiego. Rozwijając się stopniowo  poszerzaliśmy zespół i zaplecze techniczne. Zrealizowaliśmy kilkaset wielobranżowych projektów budowlano -  wykonawczych różnych obiektów na terenie Polski – szczególnie w części południowej i północno - wschodniej kraju. W naszym portfolio są przede wszystkim obiekty użyteczności publicznej, w tym placówki oświatowe, administracji publicznej, instytucje kultury, obiekty sportowe, mieszkalne, sakralne, rekreacyjno - wypoczynkowe, założenia parkowe, drogowe, a także budynki opieki zdrowotnej i obiekty usługowe.

Czym się zajmujemy?

Nasza pracownia zapewnia wszechstronne wsparcie dla klientów indywidualnych i biznesowych. Do wszystkich zleceń podchodzimy kompleksowo gwarantując doskonałą jakość obsługi, przyjazną atmosferę współdziałania, a także konkurencyjne ceny.

Posiadamy duże doświadczenie w projektach użyteczności publicznej, w tym projektach szkół, przedszkoli, założeń parkowych czy domów kultury.

Oferujemy szeroką gamę usług, od projektów koncepcyjnych domów jednorodzinnych po projekty wykonawcze obiektów o skomplikowanej funkcji. Przeprowadzamy inwestora przez zawiłości prawne związane z nową inwestycją, w tym zajmujemy  się uzyskiwaniem wszelkich decyzji, uzgodnień i opinii oraz prowadzimy procesy administracyjne konieczne do otrzymania pozwoleń na budowę. Wykonujemy specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiary i kosztorysy, pełnimy nadzory autorskie na etapie realizacji inwestycji. W naszym portfolio są również działania jako inżynier kontraktu.

Gramy zespołowo

Jesteśmy kilkunastoosobowym zespołem projektantów o różnych specjalnościach - architektonicznej, konstrukcyjnej, drogowej, geodezyjnej. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu i długiemu stażowi w branży nasz zespół jest zdolny do realizacji różnych i skomplikowanych zagadnień. Pracujemy w jednym miejscu, umożliwiającym swobodną wymianę myśli i pomysłów, co znacznie wspomaga proces projektowy.

Właścicel
Architekt prowadzący