Przedszkole w Bieruniu

Rozbudowa istniejącego przedszkola o drugie skrzydło

Przedmiotem tego zadania był projekt przebudowy z rozbudową budynku przedszkola oraz projekt zagospodarowania terenu. Projekt obejmował utworzenie nowej części przedszkola z trzema dodatkowymi oddziałami przedszkolnymi dla 70 dzieci (2 oddziały po 25 dzieci i 1 oddział integracyjny dla 20 dzieci), szatnię, biura oraz kuchnię wraz z zapleczem. W nowej części (o wysokości dwóch kondygnacji), stanowiącej łącznik z budynkiem istniejącym, zaprojektowaliśmy hall wejściowy oraz salę rekreacyjno-widowiskową. Dostosowaliśmy również wnętrze budynku istniejącego do nowych potrzeb. Przyziemie całego budynku przystosowane zostało do użytkowania przez osoby niepełnosprawne. W zakresie projektu zagospodarowania terenu powiększyliśmy istniejący parking dla samochodów osobowych, zaprojektowaliśmy nowe ogrodzenie, nowe place zabaw oraz ciągi piesze.

Projekt rozbudowy i przebudowy Przedszkola nr 1 przy ul. Chemików w Bieruniu

Bieruń