Park przy ul. Żeromskiego

Kameralne założenie parkowe wpisane w istniejący drzewostan

Do głównych założeń projektowych należało wytyczenie ścieżki rowerowej wpisującej się w istniejący teren w sposób jak najmniej ingerujący w jego naturalne ukształtowanie. Wzdłuż ścieżki przewidzieliśmy również place z urządzeniami siłowni zewnętrznej oraz elementy zabawowe dla dzieci i elementy małej architektury w postaci ławek, koszy na śmieci oraz stojaków na rowery. Zadbaliśmy o to, by przebieg ścieżki nie kolidował z istniejącym oraz projektowanym drzewostanem a zastosowane przez nas materiały oraz elementy małej architektury podkreślały tradycyjny charakter terenu.

Projekt rewitalizacji stawów oraz terenu zielonego usytuowanego pomiędzy ul. Żeromskiego a ul. 1 Maja w Jastrzębiu – Zdroju – ścieżka rowerowa z placem sportowym

Zagospodarowanie
Jastrzębie-Zdrój